Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Осіннє загострення у дзеркалі ТБ

Осіннє загострення у дзеркалі ТБ

Як же вони всі набридли! Одні і ті ж люди перебігають з одного ток-шоу на інше, вимовляють одні й ті ж промови на одні й ті ж теми, і немає кінця поганий нескінченності.

Новий політичний сезон тільки розпочався, а вже нудить, як Медведєва від « пуссек ». Ще одна телепередача з знедоленим безмандатним Гудковим - і навіть у самого ліберального електорату випарується віра в його незамінність у справі демократичного перетворення вітчизни.

жаль, почуття міри категорично відсутня в переліку чеснот телевізійних оракулів. Коли важлива частота мелькання, а не якість думки і слова, виникає синдром Митрофанова. Власне, весь спецназ оракулів складається з декількох десятків Митрофанова. Ніконов або Ісаєв ще тільки приготувалися до полум'яному спічу, а досвідчений глядач вже знає приблизно його зміст.

Втім, є, є в вітчизні приклади для наслідування. Ось, скажімо, подружжя Пригожин. Подружжя тягнеться до телевізора, а телевізор тягнеться до подружжю. І ця тяга не випадкова. Валерія не тільки займається вокалом, але й намагається поліпшити навколишній світ. Збуджена до крайній захід антікощунніком Мамонтовим, співачка запропонувала ввести в навчальних закладах новий урок під назвою «Совість». Її чоловік Йосип Пригожин, людина складної біографії («я народився євреєм за національністю, одружився на православній жінці») пішов ще далі - він осмілився підкоригувати Нагірну проповідь. Так прямо і сказав: не треба підставляти другу щоку, треба давати здачу.

Сьогодні серйозне випробування ящиком проходять лідери протестного руху. Раніше їх в ефір не пускали. Була ілюзія: ось вони прийдуть, і всім буде щастя. Вони прийшли, а щастя немає. Опозиціонерам складно. Вони довго мовчали. У них відсутня школа публічних дискусій. Їм, як будь-яким російським бунтарям, потрібен весь капітал і відразу. Вони імпульсивні і недосвідчені. Спритним царедворцям зразок Железняка (не матроса, але єдинороса) нічого не варто спровокувати підміну тези, коли в студії обговорюється не зміст «Маршу мільйонів», а його кількість. http://saivoagency.kiev.ua/ Я вже не кажу про хитромудрий Володимира Соловьеве, здатному будь-якого опозиціонера підверстати під владну порядку денного. Бо знає сокровенне - влада перестала боятися «болотних». Перш репортажі з мітингів не допускали під страхом смерті згадки всує світлого імені Путіна. Зараз Яшин кричить зі сцени: «Росія без Путіна!» - А держканали охоче тиражують цю крамолу в ефірі.

Чому опозиціонери не відчувають змінився контекст - окреме питання. Програма Собчак «Держдеп 3», яка тепер виходить на «Дощ», зафіксувала нову реальність, зіткану з порожнечі. Зібралися борці за свободу в студії у Ксенії, а поговорити ні про що. Начебто багато цікавих людей, і кривавий режим не тисне, і прямий ефір мається, а сказати нічого. Мляво взялися перетирати арифметику мітингу. Не менш мляво пообговорювати кардинальне - вербував Путін Машу Гессен або не вербував? (Від цих фатальних питань присутня тут же Маша остаточно втратила інтерес до подій.) Ліниво попікіровалісь з якимись оперетковими ворогами начебто зовсім вже недостовірних молодих євразійців. Обережно обмінялися репліками про партійну дисципліну ... Важко не погодитися з Васею Обломовим: «Взимку я не відчував почуття сорому, а тепер відчуваю ».

У передачі, де головним креативом служать майки провідною з актуальними принтами від Добрякової, немає продуманої драматургії. (Та й колишня драматургія трималася на гарячому задерикуватість Яшин, завжди готовому з кимось побитися.) Ксенію Анатоліївну ніби підмінили. Вона надмірно м'яка, зайво політкоректно, позбавлена ??своєї отруйної іронії та самоіронії. Вона не здатна повернути розмову про протестний рух у потрібне русло, так як не знає, де це саме русло знаходиться. Її очей загорівся тільки тоді, коли вона рекламувала шампунь і тане маску для волосся «Кінська сила». Грайливість, лукавство, аллюзіонность Ксенії сфокусувалася у фразі «Друзі, в душі всі ми трохи коні», але ж цього дуже мало для глядача, танучого, як маска для волосся від нудьги передбачуваності починаючи приблизно з десятої хвилини «Держдепу 3».

Днями Собчак разом з Парфьоновим вручала премію «Зроблено в Росії» авторам найцікавішого документального інтернет-проекту про лідерів опозиції «Термін». Оператор і режисер Павло Костомаров (два інших автора - тележурналіст Олексій Пивоваров і режисер Олександр Расторгуєв) снайперски визначив мету: «Ми знімаємо те, що наробили в Росії». У матеріалі недоліку немає, так як наробив в Росії чимало. Партію шахраїв і злодіїв органічно доповнює телебачення шахраїв і злодіїв. Протиставити йому можна тільки жорсткий професіоналізм і нову інтонацію. Колись це вийшло в Парфьонова, зовсім недавно - у Такменева (чиє «Центральне телебачення», на превеликий жаль, вже спочиває у братській могилі). Сьогодні успішно конкурувати з мамонтовщіной і соловьевщіной виходить хіба що у Павла Лобкова з його «Лобковской пропагандою».

Якщо протестний ТБ не зрозуміє, що для повноцінного ефіру недостатньо посадити в гурток опозиціонерів і дати їм можливість висловитися, воно остаточно програє і цю битву за краще майбутнє. Чим більше Удальцова в нинішніх його форматах в кадрі, тим вірніше перспектива: не за горами мітинг, на якому залишиться один Удальцов в компанії непрацюючого фонтану.

Не варто забувати: мамонтовщіна і соловьевщіна постійно розвивається, збагачує арсенал прийомів і хитрощів. Сферу високих державних інтересів нині освоює навіть Світла з Іванова. На багатостраждальній ниві парламентського кореспондента її чекає успіх - глядачам гарантована свіжість погляду, а це вже немало. Не дрімає і Андрій Малахов - маг і чарівник відволікаючого від тяжких роздумів про долю батьківщини ТБ. Ось кому слід уважати за частиною креативу - стільки років в ефірі, а всі іскрить. Добре б Собчак повчитися у Малахова вмінню майстерно виявляти відтінки і нюанси смислів. З останнього: дводенні радіння про кинуту дружині Резника увінчалися дискусією на актуальнейшую тему - пітнів Чи Ілля Рахміелевіч?

Рєзніку ніщо не зашкодить. Він, як точно помітив один з гостей студії, завжди в повному Кобзона. Протестний рух до повного Кобзона ще дуже далеко. Що з ним буде? А стерх його знає, як кажуть тепер в народі.

Слава Тарощіна

А у Вашому зданііавтоматіческая протипожежний захист в СПб встановлена ??компанією Консент?

saivoagency

Категория: Мои статьи | Добавил: Иван (08.12.2012)
Просмотров: 132 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Категории раздела
Мои статьи [123]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск